Învățământ primar și preșcolar

LĂSCĂU GETA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PREȘC.
DELURINȚU MARIA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PRIMAR
BUICAN IZOFINA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PREȘC.
VÂRZOB MARIA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PRIMAR
MARINCA ELISABETA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PREȘC.
MAIMUȚ ROXANA IONELA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PREȘC.
TICUȘ-MITIDOI VALENTINA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PRIMAR
MARTINESCU ELENA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PRIMAR
DĂIANU DANIELA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PRIMAR
CORNEA ALINA RAMONA – TIC


Învățământ gimnazial

MATEI DORINA (TITULAR, GRAD. DID. I) – LB. ȘI LIT. ROMÂNĂ/LB. LATINĂ
NEGOIȚESCU RAMONA–MONALISA (TITULAR, GRAD. DID.II) – LB. ENGLEZĂ
ROGOBETE MARIA (TITULAR, GRAD. DID. I) – LB. FRANCEZĂ
ȘERBĂNESCU ILEANA (TITULAR, GRAD. DID. II) – MATEMATICĂ
DOANDEȘ CRISTINA (SUPLINITOR, GRAD. DID. I) – EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ /CHIMIE
TUDORA ALINA (TITULAR, GRAD. DID. I) – BIOLOGIE
CAȘOTĂ DANIELA (TITULAR,GRAD. DID. I) – ISTORIE
PAULESCU DARAVOINA CONSTANTIN (TITULAR, GRAD. DID. II) – GEOGRAFIE
GHEORGHESCU-VERBONCU REMUS (SUPLINITOR, GRAD. DID. DEFINITIV) – T.I.C./FIZICĂ
DOANDEȘ IOANA NELA (TITULAR, GRAD DID. II) – ED. FIZICĂ ȘI SPORT / CULTURĂ CIVICĂ
CORNEA ALINA RAMONA – TIC
DRĂGOTOIU ALIN SABIN – EUCAȚIE FIZICĂ


Listă cadre didactice în ordine alfabetică

BUICAN IZOFINA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PREȘC.
CAȘOTĂ DANIELA (TITULAR,GRAD. DID. I) – ISTORIE
CORNEA ALINA RAMONA – TIC
DĂIANU DANIELA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PRIMAR
DELURINȚU MARIA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PRIMAR
DOANDEȘ CRISTINA (SUPLINITOR, GRAD. DID. I) – EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ /CHIMIE
DOANDEȘ IOANA NELA (TITULAR, GRAD DID. II) – ED. FIZICĂ ȘI SPORT / CULTURĂ CIVICĂ
DRĂGOTOIU ALIN SABIN – EUCAȚIE FIZICĂ
GHEORGHESCU-VERBONCU REMUS (SUPLINITOR, GRAD. DID. DEFINITIV) – T.I.C./FIZICĂ
LĂSCĂU GETA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PREȘC.
MAIMUȚ ROXANA IONELA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PREȘC.
MARINCA ELISABETA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PREȘC.
MARTINESCU ELENA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PRIMAR
MATEI DORINA (TITULAR, GRAD. DID. I) – LB. ȘI LIT. ROMÂNĂ/LB. LATINĂ
NEGOIȚESCU RAMONA–MONALISA (TITULAR, GRAD. DID.II) – LB. ENGLEZĂ
PAULESCU DARAVOINA CONSTANTIN (TITULAR, GRAD. DID. II) – GEOGRAFIE
ROGOBETE MARIA (TITULAR, GRAD. DID. I) – LB. FRANCEZĂ
ȘERBĂNESCU ILEANA (TITULAR, GRAD. DID. II) – MATEMATICĂ
TICUȘ-MITIDOI VALENTINA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PRIMAR
TUDORA ALINA (TITULAR, GRAD. DID. I) – BIOLOGIE
VÂRZOB MARIA (TITULAR, GRAD. DID. I) – PROF. ÎNV. PRIMAR